بهار نو
 
عشق یعنی ظاهر باطن نما / باطنی آکنده از نور خدا


ساخت فلش مدیا پلیر
ابزار وب Online User
محمد امامی: با ورود مخابرات به عرصه ی واگذاری اینترنت پرسرعت كه به  ADSL مشهور است، به صورت عملی،  «مخابرات» كه تا دیروز برای شركت های ارائه دهنده ADSL به عنوان پشتیبان و حامی تلقی می شد، اینك به یك رقیب قدرتمند تبدیل شده كه با در اختیار داشتن انحصاری شبكه گسترده ی تلفن ثابت  تعادل موجود در این بازار را برهم می زند.
نكته ای كه تذكر و یادآوری آن خالی از لطف نیست، ضرورت رعایت اخلاق در رقابت ایجاد شده است. بهره‌گیری از اهرم انحصاری قدرت در شبكه‌ی تلفن ثابت باید به گونه‌ای باشد كه مخابرات به حق انتخاب متقاضیان و مشتركان و همچنین به حقوق قانونی ارائه دهندگان اینترنت پرسرعت  ADSL احترام بگذارد و خدای ناكرده با لطایف الحیل و ایجاد كندی یا اختلال در ارائه خدمات خود به مشتریان رقبایش، آنان را مجبور به ترك رقیب و بهره‌گیری از خدمات ADSL مخابرات ننماید.
بدیهی است درصورت رعایت اصول اخلاقی در سیر ارائه‌ی این خدمات، رقابت ایجاد شده رقابتی اخلاقی و نتایج آن موجب بهره‌مندی بهتر و ارتقای كیفی خدمات به مشتریان خواهد شد.
بنابر این از مخابرات كه اینك در جایگاه انحصاری ارائه خدمات تلفن ثابت به شهروندان قرار دارد انتظار می‌رود در میدان رقابت، « اخلاق رقابت» را رعایت كند.

طبقه بندی: اقتصادی،  فناوری اطلاعات و ارتباطات، 
برچسب ها: اینترنت، ADSL، مخابرات، PAP، ارائه دهندگان اینترنت، رقابت، اینترنت پرسرعت،  

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 26 مرداد 1390 توسط محمد امامی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic